Kontakt

 

Hodiny jogy smiechu vedie

Mgr. Ľubor Foltán - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

foltanlubor@gmail.com      tel. 0949 480 932

Mgr. Martin Cifrík - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

martin.cifrik@gmail.com    tel. 0944 513 370

Lukáš Gavaľa, Bc. - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

lukasgavala@hotmail.com    tel. 0904 052 285

 

Mgr. Ľubor Foltán

Ľubor Foltán ukončil v roku 1998 štúdium psychológie a etiky na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre.

V januári 2012 absolvoval v Prahe výcvik pre inštruktorov Jogy smiechu a odvtedy sa aktívne venuje jej propagácii na Slovensku. Viedol workshopy na rôznych vzdelávacích festivaloch (INNER WINNER, Radi s deťmi, Umenie byť ženou, Ochutnávka šťastia, Harmonia - festival zdravia, Kremnicke Gagy, TEDx Trenčín), pre firemných klientov z rôznych oblastí ako aj pre verejnosť. 

V roku 2014 bol na Kremnických Gagoch so svojimi Smiechohrami a Jogou smiechu nominovaný na cenu Objav roka. 

 „Som rád, keď sa ľudia bavia a sú šťastní. Ten prúd pozitívnej energie a zvuk smiechu sú ako droga. Keď raz váš mozog zaplavia endorfíny vyprodukované smiechom budete to chcieť zažiť znova a znova. A najlepšie je, že smiech nemá nežiaduce účinky – ak nerátame možné bolesti brušných svalov“.

 „Nepotrebujete byť šťastný pred tým, než sa začnete smiať. Vaša duša vás bude nasledovať, keď sa jej rozhodnete ukázať smer“.

 

 

Mgr. Martin Cifrík

     

Martin Cifrík vyštudoval Pedagogickú fakultu UK v Bratislave. Roky pracuje v médiách. 

Chuť prežívať život ešte o čosi radostnejšie ho priviedla k malej pracovnej "odbočke" - v decembri 2013 v Prahe získal medzinárodne platný certifikát inštruktora jogy smiechu.

 

Lukáš Gavaľa, Bc.

Lukáš Gavaľa ukončil štúdium medzinárodných vzťahov Bratislave. Pracoval v korporátnej sfére, kde si uvedomil, ako je  v súčasnom  dynamickom svete dôležité v sebe kultivovať dobrú náladu a radosť. „Čim viac sa smejeme a tešíme zo života, tým ľahšie sa vyrovnávame so stresom a stávame sa štastnejšími.” Od roku 2014 je certifikovaným inštruktorom jogy smiechu a venuje sa jej aplikácii v každodennej praxi.

 

Joga smiechu na facebooku: 

www.facebook.com/JOGASMIECHU.LAUGHTERYOGA