Kontakt

 

Hodiny jogy smiechu vedie

 

Mgr. Ľubor Foltán - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

foltanlubor@gmail.com      tel. 0949 480 932

 

Lukáš Gavaľa, Bc. - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

lukasgavala@hotmail.com    tel. 0904 052 285

 

Tibor Parkanský - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

zazitkamikpoznaniu@gamil.com  tel.  0910 681 892

 

Mgr. Ľubor Foltán

Ľubor Foltán ukončil v roku 1998 štúdium psychológie a etiky na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre.

V januári 2012 absolvoval v Prahe výcvik pre inštruktorov Jogy smiechu a odvtedy sa aktívne venuje jej propagácii na Slovensku. Viedol workshopy na rôznych vzdelávacích festivaloch (INNER WINNER, Radi s deťmi, Umenie byť ženou, Ochutnávka šťastia, Harmonia - festival zdravia, Kremnicke Gagy, TEDx Trenčín), pre firemných klientov z rôznych oblastí ako aj pre verejnosť. 

V roku 2014 bol na Kremnických Gagoch so svojimi Smiechohrami a Jogou smiechu nominovaný na cenu Objav roka. 

 „Som rád, keď sa ľudia bavia a sú šťastní. Ten prúd pozitívnej energie a zvuk smiechu sú ako droga. Keď raz váš mozog zaplavia endorfíny vyprodukované smiechom budete to chcieť zažiť znova a znova. A najlepšie je, že smiech nemá nežiaduce účinky – ak nerátame možné bolesti brušných svalov“.

 „Nepotrebujete byť šťastný pred tým, než sa začnete smiať. Vaša duša vás bude nasledovať, keď sa jej rozhodnete ukázať smer“.

 

 

Lukáš Gavaľa, Bc.

Lukáš Gavaľa ukončil štúdium medzinárodných vzťahov Bratislave. Pracoval v korporátnej sfére, kde si uvedomil, ako je  v súčasnom  dynamickom svete dôležité v sebe kultivovať dobrú náladu a radosť. „Čim viac sa smejeme a tešíme zo života, tým ľahšie sa vyrovnávame so stresom a stávame sa štastnejšími.” Od roku 2014 je certifikovaným inštruktorom jogy smiechu a venuje sa jej aplikácii v každodennej praxi.

 

 

Tibor Parkanský

Tibor Parkanský v roku 2013 ukončil Stredné odborné účilište v Bratislave - odbor záhradníctvo. Po škole pracoval, ako záhradník a popri tom sa začal venovať sebarozvoju, ktorému sa venuje dodnes. V rámci sebarozvoja sa začal zaujímať o psychológiu v rámci práce so zážitkami a práce s vlastným podvedomím. A to cez meditácie, afirmácie, zmenu myslenia, jogu smiechu, techniku kvantového doteku matrixu, prácou s energiou a hlavne prácou na samom sebe. Od roku 2019 je certifikovaným inštruktorom jogy smiechu, kurz absolvoval v Olomouci u Lucii Bezděkovej Lauernamanovej.
 

 

Joga smiechu na facebooku: 

www.facebook.com/JOGASMIECHU.LAUGHTERYOGA