Kontakt

 

Hodiny jogy smiechu vedie

 

Mgr. Ľubor Foltán - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

foltanlubor@gmail.com      tel. 0949 480 932


Tibor Parkanský - certifikovaný inštruktor Jogy smiechu

zazitkamikpoznaniu@gmail.com  tel.  0910 681 892

 

Mgr. Ľubor Foltán


Ľubor Foltán ukončil v roku 1998 štúdium psychológie a etiky na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre.

V januári 2012 absolvoval v Prahe výcvik pre inštruktorov Jogy smiechu a odvtedy sa aktívne venuje jej propagácii na Slovensku. Viedol workshopy na rôznych vzdelávacích festivaloch (INNER WINNER, Radi s deťmi, Umenie byť ženou, Ochutnávka šťastia, Harmonia - festival zdravia, Kremnicke Gagy, TEDx Trenčín), pre firemných klientov z rôznych oblastí ako aj pre verejnosť. 

V roku 2014 bol na Kremnických Gagoch so svojimi Smiechohrami a Jogou smiechu nominovaný na cenu Objav roka. 

 „Som rád, keď sa ľudia bavia a sú šťastní. Ten prúd pozitívnej energie a zvuk smiechu sú ako droga. Keď raz váš mozog zaplavia endorfíny vyprodukované smiechom budete to chcieť zažiť znova a znova. A najlepšie je, že smiech nemá nežiaduce účinky – ak nerátame možné bolesti brušných svalov“.

 „Nepotrebujete byť šťastný pred tým, než sa začnete smiať. Vaša duša vás bude nasledovať, keď sa jej rozhodnete ukázať smer“.


Tibor Parkanský


Tibor Parkanský v roku 2013 ukončil Stredné odborné účilište v Bratislave - odbor záhradníctvo. Po škole pracoval, ako záhradník a popri tom sa začal venovať sebarozvoju, ktorému sa venuje dodnes. V rámci sebarozvoja sa začal zaujímať o psychológiu v rámci práce so zážitkami a práce s vlastným podvedomím. A to cez meditácie, afirmácie, zmenu myslenia, jogu smiechu, techniku kvantového doteku matrixu, prácou s energiou a hlavne prácou na samom sebe. Od roku 2019 je certifikovaným inštruktorom jogy smiechu, kurz absolvoval v Olomouci u Lucii Bezděkovej Lauernamanovej.
 

 

Joga smiechu na facebooku: 

www.facebook.com/JOGASMIECHU.LAUGHTERYOGA